VacaturesMedewerker gezocht, We're Hiring, Op zoek naar jou!

Wij zijn op zoek naar jou!

Vacature Administratief Multi-Talent

Contract voor bepaalde tijd, op basis van 24 – 40 uur per week.

Waar zijn we naar op zoek?

Wij zijn op zoek naar een veelzijdig en proactief administratief talent die uitblinkt in Excel en bedreven is in het verwerken van gegevens. In de eerste fase zal de focus liggen op nauwkeurige gegevensverwerking en het organiseren van ongestructureerde informatie. Het uiteindelijke doel is om deze rol te ontwikkelen tot een verlengstuk van de directie, waarbij je een cruciale schakel wordt binnen ons team.

Functieomschrijving:

Als Administratief Multi-Talent ben je direct vanaf het begin betrokken bij het beheren en structureren van gegevens, waarbij je gebruikmaakt van geavanceerde Excel-vaardigheden. Je speelt een sleutelrol in het inkoopproces en fungeert als liaison tussen verschillende bedrijfsonderdelen. De nadruk ligt op het efficiënt verwerken van data met de ambitie om uiteindelijk een vertrouwd verlengstuk van de directie te worden.

Verantwoordelijkheden:

  • Geavanceerde Excel-expertise voor het organiseren en analyseren van gegevens.
  • Beheren en structureren van diverse bedrijfsgegevens.
  • Coördinatie van inkoopactiviteiten en communicatie met leveranciers.
  • Multifunctionele betrokkenheid bij verschillende bedrijven binnen onze groep.

Profiel:

  • Minimaal MBO+/HBO werk- en denkniveau. Voor ons telt met name de ervaring welke je meebrengt.
  • Ervaring in administratieve functies met nadruk op dataverwerking.
  • Uitstekende beheersing van Excel en andere Office-toepassingen.
  • Flexibel, proactief en in staat om zelfstandig te werken.
  • Bereidheid om te groeien en een sleutelrol te vervullen in het ondersteunen van de directie.

Wat bieden we jou?

Wij bieden jou een 100% dynamische werkplek in een gezellig team dat gezamenlijk resultaten behaalt. Het is een afwisselende functie met prima arbeidsvoorwaarden (volgens de richtlijnen van de CAO Technische Groothandel). Een salaris afhankelijk van je kennis en ervaring. En uiteraard ruimte voor persoonlijke ontwikkeling.

Sollicitatie:

Ben jij het administratieve Multi-Talent dat wij zoeken? Stuur dan je motivatiebrief en CV naar frank@gbivarpo.nl.
Vermeld in het onderwerp “Sollicitatie Administratief Multi-Talent”.

We kijken uit naar jouw sollicitatie!